Переможці ІІ етапу Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Попов Іван | 5-В | ІІІ | Сливюк О.В. Тульчевська О.М. |
2. | Ткач Анна | 5-В | ІІ | Сливюк О.В. Тульчевська О.М. |
3. | Гресько Анна | 6-Б | ІІ | Сливюк О.В. |
4. | Шмакова Аліса | 7-А | ІІІ | Сливюк О.В. |
5. | Токарєва Ярослава | 7-А | ІІ | Сливюк О.В. |
6. | Грабик Вікторія | 11-БВ | ІІ | Пашко Т.Л. |
| | | | |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА
№ | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Вчитель |
1. | Шелесько Єлизавета | 9-В | І | Філіп І.В. |
2. | Янчук Марія | 9-В | ІІІ | Філіп І.В. |
3. | Танковська Аделіна | 9-В | ІІ | Філіп І.В. |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
№ | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Вчитель |
1. | Кузнєцов Нікіта | 9-А | ІІІ | Каушан Ю.О. |
2. | Конюшенко Софія | 10-В | ІІІ | Тульчевська О.М. |
3. | Лук'яненко Мілена | 11-А | ІІІ | Каушан Ю.О. |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ
Заголовок № | П. І. П. учня | Клас | Місце | Вчитель |
1 | Любарська Дарія | 10-В | І | Гайдар А.І. |
2 | Максимова Аліна | 10-А | ІІІ | Гайдар А.І. |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Любарська Дарія | 10-В | ІІІ | Гайдар А.І. |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Кобзар Валерія | 9-Б | І | Шульга Р.Ю. |
2. | Манастирська Владислава | 11-Б | ІІІ | Шульга Р.Ю. |
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АСТРОНОМІЇ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Логвін Євген | 11-А | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Франко Богдан | 11-А | І | Дробот І.Л. |
2. | Лук'янець Ярослав | 10-А | І | Дробот І.Л. |
3. | Москаленко Владислав | 10-А | І | Дробот І.Л. |
4. | Яготін Назарій | 8-А | ІІ | Дробот І.Л. |
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце |
1. | Кузнєцов Нікіта | 9-А | ІІ |
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Шелесько Єлизавета | 9-В | ІІ | Філіп І.В. |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Кобзар Валерія | 9-Б | І | Орлова С.В. |
2. | Манастирська Владислава | 11-Б | ІІІ | Орлова С.В, |
3. | Метелевська Діана | 10-Б | ІІІ | Гайдар А.І. |
4. | Мунтян Владлена | 8-Б | ІІІ | Ламака Л.В, |
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Шелесько Єлизавета | 9-В | ІІ | Філіп І.В. |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Москаленко Владислав | 10-А | ІІ | Халізова Л.І. |
2. | Воронін Станіслав | 9-А | ІІ | Сторчова Н.І. |
3. | Токарєва Ярослава | 7-А | ІІІ | Чижик О.В. |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Воронін Станіслав | 9-А | І | Ляшенко Г.І. |
2. | Яготін Назарій | 8-А | І | Ляшенко Г.І. |
3. | Логвін Євгеній | 11-А | ІІ | Ляшенко Г.І Яготіна З.О. |
4. | Москаленко Владислав | 10-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Воронін Станіслав | 10-А | ІІ | Іваненко О.П. |
2. | Котяк Юлія | 11-А | ІІІ | Чижик О.В. |
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОНОМІКИ
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Туз Юлія | 11-А | І | Бердник Н.О. |
Кiлькiсть переглядiв: 688
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.