Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики! 2013-2014 н.р.

№ з/пП’’різвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Москаленко Роман7-АІЛяшенко Г.І.
2.Осетров Антон8-АІЛяшенко Г.І.
3.Стрільцова Аліна9-АІЛяшенко Г.І.
4.Павленко Роман10-АІЛяшенко Г.І.
5.Голяткіна Марина11-ГІЯготіна З.О.
6.Кузнєцов Роман7-ГІІЛяшенко Г.І.
7.Голяткін Андрій7-ГІІЛяшенко Г.І.
8.Гордієнко Богдан7-АІІЛяшенко Г.І.
9.Чижик Єлизавета9-АІІЛяшенко Г.І.
10.Мельниченко Кирило10-АІІЛяшенко Г.І.
11.Чирук Оксана11-АІІЯготіна З.О.
12.Літвінова Анастасія11-АІІЯготіна З.О.
13.Маркова Яна7-АІІІЛяшенко Г.І.
14.Завгородня Анна8-АІІІЛяшенко Г.І.
15.Корягін Дмитро8-АІІІЛяшенко Г.І.
16.Долженко Єгор8-АІІІЛяшенко Г.І.
17.Воробей Олена9-АІІІЛяшенко Г.І.
18.Щирський Денис9-ГІІІЛяшенко Г.І.
19.Кудлай Олександра9-АІІІЛяшенко Г.І.
20.Плотніков Ілля10-АІІІЛяшенко Г.І.
21.Курочкіна Марина11-АІІІЯготіна З.О.
22.Жовклий Владислав11-АІІІЯготіна З.О.

Переможці II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Чижик Єлизавета9ІФіліп І.В.
2.Кісільова Олена9ІФіліп І.В.
3.Щеглова Влада10ІФіліп І.В.
4.Торохтій Олександра11ІФіліп І.В.
5.Сайко Анастасія9ІІФіліп І.В.
6.Воробей Олена9ІІФіліп І.В.
7.Ковбасюк Владислав9ІІФіліп І.В.
8.Бойко Галина10ІІФіліп І.В.
9.Сухомлін Олександр10ІІФіліп І.В.
10.Градовська Ілона10ІІФіліп І.В.
11.Дерев’янко Маргарита10ІІФіліп І.В.
12.Пащенко Єлизавета10ІІФіліп І.В.
13.Тєрєхова Лілія11ІІФіліп І.В.
14.Горбатко Єлизавета11ІІФіліп І.В.
15.Коробко Маргарита10ІІІФіліп І.В.
16.Колтирін Євген8ІІІФіліп І.В.
17.Бондарець Єлизавета11ІІІФіліп І.В.

Переможці II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище учняКласМісцеПрізвище, Ім’я, та по батькові вчителя
1.Шарков Георгій8-БІІІваненко Т. А.
2.Чижик Єлизавета9-АІІІІваненко Т. А.
3.Бойко Галина10-ВІІваненко Т. А.
4.Топчій Марина10-ВІІІІваненко Т. А.
5.Сухомлін Олександр10-ВІІІІваненко Т. А.

Переможці ІІетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Метелик Роман11-АІБердник Н.О.
2.Якимчу Владислав11-ГІІБердник Н.О.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Осетров Антон8ІІДробот І.Л.
2.Лига Віталій8ІІІДробот І.Л.
3.Балюк Владислав9ІДробот І.Л.
4.Урсатий Олександр9ІІДробот І.Л.
5.Гвоздецький Дмитро9ІІІДробот І.Л.
6.Куркула Іван10ІДробот І.Л.
7.Мельніченко Кирило10ІІДробот І.Л.
8.Федьків Роман10ІІДробот І.Л.
9.Горпинко Олексій10ІІІДробот І.Л.
10.Жовклий Владислав11ІДробот І.Л.
11.Саприга Ілля11ІДробот І.Л.

Переможці II етапу Всеукраїнськоїучнівськоїолімпіади з інформаційних технологій! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище учняКласМісцеПрізвище, Ім’я, та по батькові вчителя
1.Лоточинська Марина7IІваненко О.П.
2.Задесенець Віталій8ІВолошина Є.В.
3.Давиденко Неля8ІІЧижик О.В.
4.Осетров Антон8ІІІЧижик О.В.
5.Чижик Єлизавета9ІЧижик О.В.
6.Стрільцова Аліна9ІІЧижик О.В.
7.Щирський Денис9ІІІІваненко О.П.
8.Литвиненко Олександр10ІІваненко О.П.
9.Куркула Іван10ІІваненко О.П.
10.Лі Станіслав Олегович10ІІІІваненко О.П.
11.Петрова Ольга Юріївна11ІЧижик О.В.
12.Воробченко Олег Миколайович11ІЧижик О.В.
13.Курочкіна Марина Георгіївна11ІІЧижик О.В.
14.Тімохіна Ольга Олександрівна11ІІЧижик О.В.

Переможці ІІетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Саталкіна Ірина8-БІІІКорнєєва Л.М.
2.Чижик Єлизавета9-АІІІКукуруза Г.В.
3.Воробей Олена9-АІІІКукуруза Г.В.
4.Павленко Роман10ІІКорнєєва Л.М.
5.Пащенко Єлизавета10ІІІКорнєєва Л.М.
6.Гривнак Анастасія11ІІІКукуруза Г.В.

Переможці ІІетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Сухомлин Олександр10-ВІІКривошей Т.С.
2.Стрілецька Мирослава11-В,ГІІІЛадисюк О.М.
3.Чижик Єлизавета9-АІІІФіліп І.В.
4.Кісельова Олена9-ВІІІФіліп І.В.
5.Козаков Даніїл9-ВІІІЛадисюк О.М.

Переможці II етапу Обласної учнівської олімпіади з географії! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище учняКласМісцеПрізвище, Ім’я, та по батькові вчителя
1.Скляр Дмитро8ІІІЛомака Л.В.
2.Шарков Георгій8ІІІЛомака Л.В.
3.Осетров Антон8ІІІЛомака Л.В.
4.Павленко Роман8ІІІЛомака Л.В.
5.Пащенко Єлизавета10ІІІГорпинко О.О.
6.Куркула Іван10ІІІГорпинко О.О.
7.Мельниченко Кирило10ІІІГорпинко О.О.
8.Горпинко Олексій10ІІІГорпинко О.О.

Переможці II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище учняКласМісцеПрізвище, Ім’я, та по батькові вчителя
1.Осетров Антон8ІІГайдар А.І.
2.Корягін Дмитро8ІІГайдар А.І.
3.Долженко Єгор8ІІІГайдар А.І.
4.Третяк Микола8ІІІГайдар А.І.
5.Бережняк 8ІІГайдар А.І.
6.Губко8ІГайдар А.І.
7.Бузевський8ІІОрлова С.В.
8.Загорулько Мария8ІІГайдар А.І.
9.Запорежець Анна8ІІГайдар А.І.
10.Погорєлова Дар'я8ІГайдар А.І.
11.Шульга Анастасія9ІОрлова С.В.
12.Горовецька Євгенія9ІІЛомака Л.В.
13.Ковбасюк Владислав9ІІІОрлова С.В.
14.Ракута Софія10ІГайдар А.І.
15.Телеуца Валентина10ІІІГайдар А.І.
16.Богдан Антоніна10ІІІГайдар А.І.
17.Павленко Роман10ІІІГайдар А.І.
18.Діброва Альона11ІГорпинко О.О.
19.Тополь Олександр11ІІГорпинко О.О.
20.Лабунець Валерія11ІІГорпинко О.О.
21.Захарова Анна11ІІІГорпинко О.О.

Переможці ІІетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Літвінова Анастасія11-АІХалізова Л.І.
2.Осетров Антон8-АІЯготіна З.О.
3.Голяткіна Марина11-ГІІКотлярова І.В.
4.Мельниченко Кирило10-АІІХалізова Л.І.
5.Очеретний В’ячеслав9-АІІЧижик О.В.
6.Стрільцова Аліна9-АІІЧижик О.В.
7.Кузнєцов Роман7-ГІІСторчова Н.І.
8.Калініна Яна11-АІІІХалізова Л.І.
9.Куркула Іван10-АІІІХалізова Л.І.
10.Саєнко Катерина7-АІІІСторчова Н.І.

Переможці II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище учняКласМісцеПрізвище, Ім’я, та по батькові вчителя
1.Голяткіна Марина11ІЛяшенко Г.І.
2.Літвінова Анастасія11-АІЛяшенко Г.І.
3.Куркула Іван10-АІЛяшенко Г.І.
4.Литвиненко Олександр10-АІІЛяшенко Г.І.
5.Чугунова Ірина11-ГІІЛяшенко Г.І.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії! 2013-2014 н.р

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Осетров Антон8-АІГайдар А.І
2.Павленко Роман10-БІШульга Р.Ю.
3.Смішко Юлія11ІШульга Р.Ю.
4.Овчаренко Анастасія7ІІБутріменко О.М.
5.Гордіенко Богдан7ІІБутріменко О.М.
6.Лоточинська Марина7ІІБутріменко О.М.
7.Лабунець Вікторія11ІІШульга Р.Ю.
8.Захарова Анна11ІІШульга Р.Ю.
9.Міщенко Катерина11ІІШульга Р.Ю.
10.Москаленко Роман7ІІІБутріменко О.М.
11.Баранець Анна7ІІІБутріменко О.М.
12.Загорулько Марія8-БІІІГайдар А.І
13.Шарков Георгій8-БІІІГайдар А.І
14.Запорожець Олена8ІІІГайдар А.І
15.Саталкіна Ірина8ІІІГайдар А.І
16.Рубан Сергій9ІІІШульга Р.Ю.
17.Діброва Діана11ІІІШульга Р.Ю.

Переможці ІII етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади математики! 2013-2014 н.р

Прізвище учняКласМісцеВчитель
1.Літвінова А.11-АІІХалізова Л.І.
2.Куркула І.10-АІІХалізова Л.І.
3.Мельниченко К.10-АІІХалізова Л.І.
4.Стрільцова А.9-АІІЧижик О.В.
5.Осетров А.8-АІІЯготіна З.О.
6.Саєнко К.7-АІІІСторчова Н.І.

Переможці ІII етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології! 2013-2014 н.р

Прізвище учняКласМісцеВчитель
1.Тополь О.11-БІІГорпинко О.О.
2.Павленко Р.10-БІІГайдар А. І.
3.Погорєлова Д.8-АІІІГайдар А. І.

Переможці ІII етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови! 2013-2014 н.р

Прізвище учняКласМісцеВчитель
1.Чижик Є.9ІІІКукуруза Г.В.
2.Гривнак А.11ІІІКукуруза Г.В.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства! 2013-2014 н.р

Прізвище та ім’я учняКласМісцеВчитель
1Торохтій Олександра11-вІФіліп І.В.
2Тєрєхова Лілія11-ВІІФіліп І.В.
3Горбатко Єлизавета11-ВІІІФіліп І.В.
4Сухомлін Олександр10-ВІІФіліп І.В.
5Бойко Галина10-ВІІФіліп І.В.
6Щеглова Влада10-ВІІІФіліп І.В.
7Пащенко Єлизавета10-ВІІІФіліп І.В.
8Чижик Єлизавета9-АІІФіліп І.В.
9Сайко Анастасія9-АІІФіліп І.В.
10Воробей Олена9-АІІІФіліп І.В.
11Кісільова Олена9-ВІІІФіліп І.В.

Переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології! 2013-2014 н.р

Прізвище та ім’я учняКласМісцеВчитель
1Ковальов Богдан11-БІІІГорпинко О.О.
2Гунчик Марія11-БІІІГорпинко О.О.
3Ракута Софія10-БІЛомака Л.В.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики! 2013-2014 н.р

Прізвище та ім’я учняКласМісцеВчитель
1Жовклий Владислав11-АІІІДробот І.Л.
2Федьків Роман10-АІІДробот І.Л.
3Мельниченко Кирило10-АІІДробот І.Л.
4Горпинко Олексій10-АІІІДробот І.Л.
5Куркула Іван10-АІІІДробот І.Л.
6Балюк Владислав9-АІДробот І.Л.
7Стрільцова Аліна9-АІІДробот І.Л.
8Осетров Антон8-АІІІДробот І.Л.

Переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії! 2013-2014 н.р

Прізвище та ім’я учняКласМісцеВчитель
1Пащенко Є10-АІІГорпинко О.О.
2Павленко Р.10-БІІІЛомака Л.В.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2013-2014 н.р

Прізвище та ім’я учняКласМісцеВчитель
1Чижик Єлизавета Андріївна9-АIIIЧижик О.В.
2Воробченко Олег Миколайович11-АIЧижик О.В.
3Курочкіна Марина Георгіївна11-АIIЧижик О.В.
4Петрова Ольга Юріївна11-АIIIЧижик О.В.
5Тімохіна Ольга Олександрівна11-АIIIЧижик О.В.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики! 2013-2014 н.р

ПрізвищеКласМісцеВчитель
1.Осетров А.8-АІІЛяшенко Г.І.
2.Стрельцова А.9-АІІІЛяшенко Г.І.
3.Павленко Р.10-АІІЛяшенко Г.І.
4.Мельничнко К.10-АІІЛяшенко Г.І.
5.Голяткіна М.11-ВГІІІЯготіна З.О.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії! 2013-2014 н.р

ПрізвищеКласМісцеВчитель
1.Осетров А.8-АІІІГайдар А.І.
2.Павленко Р.10-АІІШульга Р.Ю.
3.Міщенко К.11-ВГІІШульга Р.Ю.
4.Смішко Ю.11-ВгІШульга Р.Ю.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії! 2013-2014 н.р

ПрізвищеКласМісцеВчитель
1.Голяткіна Марина11-ГІІЛяшенко Г.І.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіадиз історії! 2013-2014 н.р

ПрізвищеКласМісцеВчитель
1.Сухомлін Олександр10-ВІІКривошей Т.С.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіадиз хімії! 2013-2014 н.р

ПрізвищеКласМісцеВчитель
1.Ракута Софія10-БІГайдар А.І
2.Ковальов Богдан11-БІІІЛомака Л.В.
3.Гунчик Марія11-БІІІЛомака Л.В.

Переможці конкурсу ім. Т. Шевченка 2013-2014 н.р

ПрізвищеКласМісцеВчитель
1.Голяткіна Марина11-ГІКукуруза Г.В.
2.Торохтій Олександра11-ВІІКукуруза Г.В.
3.Саталкіна Ірина8-БІІІКорнеева Л.М.

Переможці конкурсу ім. П. Яцика 2013-2014 н.р

ПрізвищеКласМісцеВчитель
1.Гривнак Анастасія11-ГІКукуруза Г.В.
2.Торохтій Олександра11-ВІІІКукуруза Г.В.
Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031