Навчально-виховний комплекс «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті Ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області!

01.12.2016 р. статус та назву ЛІТ змінено на навчально-виховний комплекс

«Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради Кіровоградської області.

З 2017/18 н.р. здійснюється набір учнів до 5-х і 6-х класів. Продовжується набір до 7-10-х класів.

Заяви для участі у конкурсних випробуваннях приймаються щодня (крім вихідних) з 8.00 до 16.00.

З Правилами конкурсного приймання учнів до НВК «ЛІТ-СШ ІІ ст.» можна ознайомитися в розділі «Конкурсне приймання»


Головним завданням Ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області є розвиток творчої особистості як вчителя, так і учня, створення умов для повноцінного фізичного, інтелектуального та духовного розвитку всіх учасників навчально-виховного процесу, шляхом подолання усталених стереотипів, застарілих підходів, шляхом пошуку нового комплексу ідей щодо створення інтелектуальної основи школи XXI століття, школи самореалізації, школи життєтворчості.
У ЛІТ здійснюється профільне навчання за такими напрямами та профілями:

- природничо-математичний напрям (профілі: фізико-математичний, математичний, хіміко-біологічний);

- суспільно–гуманітарний напрям (профілі: історичний, правовий, економічний);

- технологічний напрям (профіль: інформаційно-технологічний);

- філологічний напрям ( профіль: історико–філологічний).


Сьогодні Ліцей інформаційних технологій – це:

 • одна з найбільших шкіл Олександрії (16 класів – 322 учні;7 класів – з поглибленим вивченням окремих предметів; 7 ліцейних класів – інформаційно-технологічний, математичний, історичний, філологічний профілі);
 • лідер серед шкіл міста й області (168 переможців міських олімпіад з базових дисциплін; 58 переможців обласних олімпіад; 5учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади;12 переможців обласного конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН; 1 переможець Всеукраїнського конкурсу МАН, 4 фіналісти і 1 переможець Міжнародного конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз»; 7 медалістів);
 • лауреат конкурсу «100 кращих шкіл України», Всеукраїнської акції «Флагмани освіти і науки України», учасник національного проекту «Відкритий світ».
 • відмінна команда педагогів, професіоналів високого рівня, яку очолює директор Бутрименко Ольга Матвіївна, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України, двічі нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.
Наша школа – сучасний навчальний заклад, який створює особливі умови виховання високоосвіченої людини культури. Тут учень формується не тільки як майбутній компетентний спеціаліст, а і як розвинена особистість, індивідуальність якої плекається вчителями-професіоналами. В нашій школі учень має можливість:
 • займатись науковою роботою, розробляти та реалізовувати власні проекти, працюючи у Малій Академії Наук та в науковому товаристві «Ерудити ЛІТ».
 • приймати активну участь у міських, обласних всеукраїнських конкурсах, олімпіадах;
 • кожний школяр може увійти в шкільний та міський банки даних обдарованих дітей та отримати визнання за особливі досягнення.
 • стати кращим ліцеїстом року у номінації «Гордість ЛІТ» та прикрасити власними світлинами «Алею Зірок»;
 • брати участь в учнівському самоврядуванні, стати членом учнівського парламенту.
З метою підготовки до навчання у закладі працює школа «Сходинки до інформатики» для учнів 1-6 класів .
Для школярів закладу проводяться курси за вибором, факультативні заняття, працює математичний гурток «Інтелект», гурток вокального співу «Вернісаж», щотижня проводяться виховні заходи, зустрічі з провідними фахівцями, подорожі, екскурсії.
Вам варто обрати Ліцей інформаційних технологій, якщо Ви бажаєте:
 • надати дитині відмінну освіту;
 • гарантувати дитині вступ до кращих ВНЗ України;
 • розвивати творчі здібності дитини;
 • виховати її справжнім патріотом.
Знання потенційних можливостей дітей, прогнозування потреб і моделей розвитку особистості є основою всіх перетворень у ліцеї. Комплектування класів відбувається на основі результатів вступного тестування учнів з урахуванням їх інтересів та нахилів.
Поділ учнів на групи здійснено при вивченні предметів: інформатика, математика, хімія, англійська мова (2003-2004 н.р.); інформатика, англійська мова (2004-2011 н.р.), інформатика (2012 - по теперешній час), консультації щосуботи з профільних предметів
Індивідуальне навчання та екстернат відсутні відповідно до положень Статуту ЛІТ.
З метою залучення учнів до вступу в ЛІТ щорічно з січня по квітень місяць щосуботи проводяться заняття з профільних предметів для всіх бажаючих учнів шкіл міста та району.
Якісний рівень підготовки учнів забезпечують висококваліфіковані педагоги закладу.

Інформаційні банери з питань убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації.


/Files/images/La_strada_2_2.gif

/Files/images/La_strada_1_3.gif

/Files/images/13231648584edde4ba16566.jpg/Files/images/444555.gif

МІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИМІНІСТЕРСТВО OСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ/Files/images/1212.jpg

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи