/Files/images/Без імені.png/Files/images/Без імені 2.png

НВК «Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа ІІ ступеня» - заклад нового типу, заснований на комунальній формі власності. Діє на підставі Статуту НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.», розробленого на основі Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 778.

Зарахування учнів до НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.» здійснюється на конкурсній основі відповідно до Правил конкурсного приймання учнів до навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради Кіровоградської області.

Освітній процес у НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.» здійснюється українською мовою відповідно до робочих навчальних планів, складених на основі типових навчальних планів, затверджених МОН.

Відповідно до рішення педагогічної ради НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.» за погодженням з місцевими органами управління освітою у закладі створені спеціалізовані класи, класи з поглибленим вивченням окремих предметів, у старшій школі організоване навчання за кількома профільними напрямами.

Керівництво НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.» здійснює директор, йому підпорядковані заступники директора з навчально-виховної роботи. Постійно діючим колегіальним органом управління закладом є педагогічна рада, головою якої є директор. У НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.» за рішенням загальних зборів створена і діє рада закладу. До складу ради закладу обираються представники педагогічного колективу, учнів, батьків і громадськості.

Станом на 05.09.2017 р. у НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.» навчається 457 учнів.

Вільний доступ людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення для отримання послуг забезпечує пандус, розміщений біля входу в заклад.

/Files/images/пандус 1.jpg /Files/images/пандус.jpg

Відповідно до рішення виконавчого комітету Олександрійської міської ради від 26.04.2018 р. № 260, за НВК «ЛІТ-СШ ІІ ст.» не закріплено територію обслуговування.

Рішення виконавчого комітету ОМР Про організацію ведення обліку.

Педагогічний колектив НВК «ЛІТ – спеціалізована школа ІІ ступеня» забезпечує високий науковий і навчально-методичний рівень викладання предметів, впровадження інноваційних технологій навчання і виховання.

Заклад повністю забезпечений фахівцями, які мають вищу педагогічну освіту і володіють державною мовою. Кадрове забезпечення відповідає робочому навчальному плану. Розстановка кадрів здійснена відповідно до їх фаху та кваліфікації. 100% педагогічних працівників є спеціалістами з повною вищою педагогічною освітою, їх фах відповідає кваліфікаційним вимогам до займаної посади. Укомплектованість НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.» кваліфікованими педагогічними кадрами складає 100%.

Станом на 01.09.2017 року в закладі працює 37 педагогів.

Якісний склад педагогічного колективу НВК «ЛІТ-СШ ІІ ст.»
станом на 01.09.2017 р.

/Files/images/Без імені 3.jpg/Files/images/Без імені 4.jpg/Files/images/Без імені 5 (2).jpg/Files/images/Без імені 6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2759

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Вересень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30