Шановні батьки та діти запрошуємо вас до ЛІТ на інформаційно-технологічний профіль.

Інформаційно-технологічний профіль є найпопулярнішим на сьгоднішній день у закладах освіти України. Це повязано, насамперед, з новітніми викликами суспільства, його бурхливим розвитком. Незважаючи на велику кількість працюючих у галузі інформаційних технологій, існує великий дефіцит спеціалістів галузі.
Випускники нашого профілю вступають до найпрестижніших ВУЗів України і стають конкурентноспроможними спеціалістами в будь-якій галузі яку вони обирають, в тому числі з інформаційних технологій.
При вивченні навчальних дисциплін профілю, найбільша увага приділяється виченню математики, програмування, алгоритмування, інформаційно-комунікаційних технологій. Але при цьому достатньо уваги приділяється іншим предметам, про що свідчать результати ЗНО учнів нашого профілю, такі як 12 бальні результати з української мови, історії і т.д.
Учні інформаційно-технологічного профілю постійні переможці обласних олімпіад та учасники фінальних етапів Всеукраїнських олімпіад з інформатики, математики, інформаційних технологій. Велика кількість учнів займається науковою діяльністтю в Малій Академії наук України. Наукові розробки учнів займають перші місця на Всеукраїнських конкурсах-захистах дослідницьких робіт.
Вступайте на навчання до інформаційно-технологічного профілю ЛІТ. Вам гарантуються якісне навчання, дружній колектив однодумців та незабутні шкільні роки!

Кiлькiсть переглядiв: 1012

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.