Подарунки переможцям олімпіади

2015-12-28

25 грудня 2015 року до Ліцею інформаційних технологій завітав колишній учень закладу Рубаненко Роман. Роман навчався У ЛІТ з 2008 по 2012 р.р., був завжди відмінником, переможцем обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, IV етапу ВУО з інформатики і двічі бронзовий призер Міжнародної учнівської олімпіади з інформатики.

Зараз Роман навчається у ВНЗ і працює на престижному підприємстві. Тож метою візиту Рубаненко Романа до альма-матер була зустріч з ліцеїстами-переможцями міської олімпіади з математики. Зустріч пройшла у цікавій формі, ліцеїсти задавали Роману багато запитань і стосовно його навчання, і про те, що треба робити, щоб досягти успіху в житті. Роман подякував учням за теплу бесіду, учителям математики Сторчовій Н.І. та Халізовій Л. І. – за міцні знання з математики. А кульмінацією зустрічі стало відзначення грошовими преміями від Рубаненка Романа переможців олімпіади у розмірі 100-500 грн.

А вчителі математики Сторчова Н.І. та Халізова Л.І. отримали бібліотеку з літератури для підготовки учнів до олімпіади. Тож учні та вчителі були задоволені.

Приємно, що випускники не забувають Ліцей, де вони провели свої найкращі шкільні роки, та вчителів, які дали їм великий поштовх для майбутнього життя.

Хочеться сподіватись, що для теперішніх ліцеїстів це стане гарним стимулом і надалі покращувати свої знання та достойно представляти наш заклад на олімпіадах різним рівнів

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.