«Наркоманія як суспільна проблема»

2015-12-17

/Files/images/2015-2016_navchalniy_rk/bbloteka/IMG_6773.JPG

Ні для кого не секрет, що проблема наркоманії в усьому світі зараз стоїть надзвичайно гостро. А той факт, що наркоманія постійно «молодшає», тобто вік, в якому люди пробують наркотики, знижується, просто жахає. Згідно зі статистикою, вже до 14-15 років майже 70% дітей знайомі з наркоманами або знають людей зі свого близького оточення, «друзі» яких вживають наркотики. У цьому віці підліткам дуже важливо відчувати свою значимість і вони всіма силами прагнуть отримати визнання власної винятковості в середовищі своїх однолітків. Біда в тому, що «важливість» та «крутість» у вуличній компанії часто визначаються тим, скільки підліток може випити, курить він, чи приймає наркотики. Підліток хоче здаватися самостійним, вільним, здатним вирішувати, що йому можна, а що не можна. І «доброзичливці» тут як тут з пропозицією алкоголю, сигарет або наркотиків.

Як же бути? Як захистити наших дітей від наркотиків?! Потрібно багато про це розповідати. Так, 17 грудня, для 11-Г класу, в шкільній бібліотеці ліцею інформаційних технологій був проведений відео лекторій «Наркоманія як суспільна проблема».

Цілю його було в документальній формі показати всі жахи життя наркоманів та наслідки приймання наркотиків. А також, важливо було наголосити, що залежність від наркотичних речовин розпочинається від першої дози і може закінчитися втратою життя.

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?