• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Губернатора області зацікавили винаходи учнів ЛІТу

Губернатора області зацікавили винаходи учнів ЛІТу

2013-11-18

/Files/images/2013-2014_navchalniy_rk/rzne/n212.jpg

18.11.13 до Ліцею інформаційних технологій завітали поважні гості. Це голова обласної державної адміністрації Ніколаєнко Андрій Іванович, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Давиденко Людмила Вадимівна, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Лещенко Ельза Володимирівна, заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Переверзєв Віктор Володимирович, щоб познайомитися із закладом інформаційних технологій , поцікавитися станом впровадження національного проекту «Відкритий світ» та ознайомитися з роботою МАНУ в Олександрії.

Їх радо приймали наші освітяни: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сосна Людмила Василівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Димкова Любов Михайлівна , директор ЛІТ Бутрименко Ольга Матвіївна, заступники ЛІТ та лідери учнівського самоврядування.

У ході зустрічі гості ознайомилися з інформаційними стендами, відвідали інтерактивні уроки біології, фізики та інформатики, які проходили в кабінетах, обладнаних за програмою «Відкритий світ», та стали слухачами відкритого уроку МАН секції «Конструювання та винахідництва» , який проводила Піскова С.В. Діти представляли свої дослідницькі проекти , після чого відбулася ділова гра з використанням ТРВЗ (теорії рішення винахідницьких задач) Г. С.Альдшулллєра.

У кінці зустрічі губернатор Кіровоградської області Ніколаєнко Андрій Іванович вручив слухачам МАН великий торт , привітав заклад із 10-літтям та подарував ліцеїстам художню літературу й м’ячі.Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.