Ви знаходитесь тут:
- Головна
- Новини
- Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
2019-03-19
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Бажаємо учням та їх учителям подальших успіхів, вагомих здобутків, творчого натхнення і нових перемог!
Всеукраїнська учнівська олімпіада з екології
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Любарська Дарія | 10-В | ІІІ | Гайдар А.І. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Кобзар Валерія | 9-Б | І | Шульга Р.Ю. |
2. | Манастирська Владислава | 11-Б | ІІІ | Шульга Р.Ю. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Логвін Євген | 11-А | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Франко Богдан | 11-А | І | Дробот І.Л. |
2. | Лук'янець Ярослав | 10-А | І | Дробот І.Л. |
3. | Москаленко Владислав | 10-А | І | Дробот І.Л. |
4. | Яготін Назарій | 8-А | ІІ | Дробот І.Л. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з іспанської мови
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце |
1. | Кузнєцов Нікіта | 9-А | ІІ |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Шелесько Єлизавета | 9-В | ІІ | Філіп І.В. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Кобзар Валерія | 9-Б | І | Орлова С.В. |
2. | Манастирська Владислава | 11-Б | ІІІ | Орлова С.В, |
3. | Метелевська Діана | 10-Б | ІІІ | Гайдар А.І. |
4. | Мунтян Владлена | 8-Б | ІІІ | Ламака Л.В, |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Шелесько Єлизавета | 9-В | ІІ | Філіп І.В. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з матаматики
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Москаленко Владислав | 10-А | ІІ | Халізова Л.І. |
2. | Воронін Станіслав | 9-А | ІІ | Сторчова Н.І. |
3. | Токарєва Ярослава | 7-А | ІІІ | Чижик О.В. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Воронін Станіслав | 9-А | І | Ляшенко Г.І. |
2. | Яготін Назарій | 8-А | І | Ляшенко Г.І. |
3. | Логвін Євгеній | 11-А | ІІ | Ляшенко Г.І Яготіна З.О. |
4. | Москаленко Владислав | 10-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Воронін Станіслав | 10-А | ІІ | Іваненко О.П. |
2. | Котяк Юлія | 11-А | ІІІ | Чижик О.В. |
Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки
№ з/п | Прізвище та ім'я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім'я та по батькові вчителя |
1. | Туз Юлія | 11-А | І | Бердник Н.О. |
Кiлькiсть переглядiв: 248
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.