• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2019-03-19

/Files/images/Олімп.jpg

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Бажаємо учням та їх учителям подальших успіхів, вагомих здобутків, творчого натхнення і нових перемог!

Всеукраїнська учнівська олімпіада з екології

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Любарська Дарія10-ВІІІГайдар А.І.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Кобзар Валерія9-БІШульга Р.Ю.
2.Манастирська Владислава11-БІІІШульга Р.Ю.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Логвін Євген11-АІІІЛяшенко Г.І.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Франко Богдан11-АІДробот І.Л.
2.Лук'янець Ярослав10-АІДробот І.Л.
3.Москаленко Владислав10-АІДробот І.Л.
4.Яготін Назарій8-АІІДробот І.Л.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з іспанської мови

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісце
1.Кузнєцов Нікіта9-АІІ

Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Шелесько Єлизавета9-ВІІФіліп І.В.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Кобзар Валерія9-БІОрлова С.В.
2.Манастирська Владислава11-БІІІОрлова С.В,
3.Метелевська Діана10-БІІІГайдар А.І.
4.Мунтян Владлена8-БІІІЛамака Л.В,

Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Шелесько Єлизавета9-ВІІФіліп І.В.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з матаматики

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Москаленко Владислав10-АІІХалізова Л.І.
2.Воронін Станіслав9-АІІСторчова Н.І.
3.Токарєва Ярослава7-АІІІЧижик О.В.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Воронін Станіслав9-АІЛяшенко Г.І.
2.Яготін Назарій8-АІЛяшенко Г.І.
3.Логвін Євгеній11-АІІЛяшенко Г.І
Яготіна З.О.
4.Москаленко Владислав10-АІІЛяшенко Г.І.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Воронін Станіслав10-АІІІваненко О.П.
2.Котяк Юлія11-АІІІЧижик О.В.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Туз Юлія11-АІБердник Н.О.
Кiлькiсть переглядiв: 76

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?