Мала іскра – великий вогонь

2018-11-12

/Files/images/123/DSC_0412.JPG

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту міської від 10 серпня 2018 року № 539 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області у 2018-2019 навчальному році» та з метою активізації роботи з Правил пожежної безпеки, популяризації знань правил безпеки життєдіяльності серед учнівської молоді, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, з 05 по 09 листопада 2018 року в НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.» організовано і проведено Тиждень знань Правил пожежної безпеки на тему: «Мала іскра – великий вогонь».

/Files/images/123/DSC_0409.JPG/Files/images/123/DSC_0417.JPG/Files/images/123/P81108-122412.jpg/Files/images/123/P81108-122324.jpg

У рамках Тижня проведено ряд заходів, а саме: бесіди з безпеки життєдіяльності («Що робити, якщо у квартирі пожежа?», «Пожежа в будинку» «Пожежонебезпечні властивості речовин», «Пожежна безпека. Надзвичайні ситуації, що загрожують добробуту людини та суспільства», «Безпечна поведінка при пожежах», «Легкозаймисті речовини», «Пожежі»).

Відеолекторії «З вогнем – не жартуй», «З вогнем погані жарти», «МНС інформує і попереджає».

Вікторини «Вогонь – друг, вогонь – ворог», «Знай правила пожежної безпеки», «Пожежна безпека».

Година спілкування «Морально-психологічна підготовка учасників навчально-виховного процесу до дій у НС (при пожежі)».

Інтерактивна вікторина «З вогнем не жартуй», «Пожежа – небезпека! Бережися!», «Чи готовий ти до боротьби з пожежею?», «Будь обережним з вогнем».

Інформатори «Пожежа», «Причини пожеж».

Круглі столи «Пожежна безпека», «Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати», «Як діяти під час пожежі».

Тренінг «Причини виникнення пожеж».

Урок-практикум «Пожежна безпека».

Засідання клубу ДЮР, виставка-порада «Твоя безпека – твоя уважність», конкурс творчих робіт для учнів 5-11 класів, відеолекторії «Причини виникнення лісових пожеж. Як попередити пожежу» та «Знати, щоб вижити. Евакуація при пожежі», засідання ЗМІ щодо підготовки матеріалів для сайту закладу у рубриці «Школа безпеки».

Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?