• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Літературні читання до 100-річчя В.Сухомлинського

Літературні читання до 100-річчя В.Сухомлинського

2018-04-27

/Files/images/viber image15.png

Цього року 28 вересня ми відзначаємо 100-річчя з дня народження педагога, публіциста, письменника, поета В.Сухомлинського . 27 квітня в актовій залі ліцею відбулися літературні читання «Роки дитинства – це насамперед виховання серця!» , які провела для учнів 6-х класів педагог-організатор Губль О.В.

Діти ознайомилися з життєвим та творчим шляхом великого педагога, переглянули документальні фільми про життя педагога, «Школу радості», почули літературні оповідання В.Сухомлинського. Учні 6-Б класу (кл.кер.Ладисюк О.М.) підготували презентацію про життя Василя Олександровича, а учні 6-А класу (кл.кер. Сливюк О.В.) підготували інсценізації казок та оповідань В.Сухомлинського.

На завершення заходу учні взяли участь у вікторині про В.Сухомлинського та його діяльність і пограли в гру «Живі букви». В.Сухомлинськийписав: “В грі розкривається перед дітьми світ, розкриваються творчі можливості особистості. Без гри немає іне може бути повноцінного розумового розвитку. Гра – величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається життєдайний потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра – це іскра, що запалює вогник допитливості і любові до знань.»

Ідеї великого педагога є актуальними сьогодні та потребують впровадження у Новій українській школі.

/Files/images/viber image16.png/Files/images/viber image17.png

Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.