Звітна учнівська конференція

2018-01-22

/Files/images/P80122-140642.jpg

22 січня в актовій залі ліцею відбулася звітна учнівська конференція про роботу Парламенту ЛІТ за І семестр 2017-2018н.р. Розпочалася вона з виконання Державного Гімну України. Спікер Котяк Юлія на порядку денному подала до розгляду три питання: історична довідка відзначення Дня Соборності України, звіт роботи Парламенту, перевибори членів парламенту, що не виконують своїх обов’язків та різне, які затвердило учнівське зібрання.

Найдієвішими видалися комітети «Милосердя та екології» та «Навчання і порядку (відповідальні : Іваніщева Дарина, Гуленко Назар, Манастирська Владислава та Кондратова Анастасія), які в більшості реалізували свої плани та допомагали в роботі іншим комітетам. Шинкаренко Ігор підготував для учасників конференції фото презентацію заходів, які готували члени Парламенту, або виступали помічниками загальношкільних заходів.

Найгарячішими були дебати з приводу перевиборів членів Парламенту та покращення роботи Парламенту ЛІТ, у ході яких постановили: засідання РП один раз на місяць робити звітними, на яких обов’язково присутній Спікер, і про які завчасно комітет «ЗМІ» повинен повідомляти по шкільному радіо, а інші засідання не декларативними, а робочими; планувати «менше та краще».

Більшіть учасників конференції виявили довіру Спікеру Котяк Юлії, але із застереженням покращення роботи та її координації. Віце-спікером обрано Максимову Аліну, головою та заступником комітету «Захист прав» Грабик Вікторію та Греся Богдана, головою та заступником комітету «Життя та здоров’я» Зубова Сергія та Білика Назара.

Бажаємо успіхів і продуктивної творчості у новому семестрі всім парламентарям.

По закінченню конференції всі учасники приєдналися до учнів 9-В та 8-В класів і взяли участь у міській акції єдності на Соборній площі.

/Files/images/P80122-142435.jpg/Files/images/P80122-142853.jpg/Files/images/P80122-151906.jpg/Files/images/P80122-151909.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 159

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.