• Новини
  • Призери міських інтелектуальних ігор

Призери міських інтелектуальних ігор

2017-11-03

27 жовтня в гімназії ім..Т.Шевченка відбувся чемпіонат зі «Що?Де?Коли?», в якому взяли участь наші чотири команди : дві в молодшій категорії «ЛІТера» (капітан Русняк Д.) та «ЗореЛІТ» (капітан – Шалена О.) й дві в старшій «ЕЛІТ» (капітан Конюшенко С.) та «МоноЛІТ» (капітан Рубан Є). Команда учнів 9-х класів «ЕЛІТ» посіла ІІ місце.

03 листопада в ЦДЮТ відбувся міський чемпіонат з «Брейн-рингу». З ліцею в ньому взяли участь 3 команди «ЗореЛІТ», «ЕЛІТ» та «МоноЛІТ». У запеклій боротьбі команда «ЗореЛІТ» виборола ІІІ місце. Дякуємо учасникам за відчайдушну боротьбу та вітаємо призерів команд: Конюшенко Софію, Гарник Анну, Яготіна Назара, Ткаченка Володимира, Максімову Аліну та Шалену Олександру, Кобзар Валерію, Пака Дениса, Вороніна Стаса, Черпнюка Дмитра.

Приємно , що команда 5-х класів показала задовільний результат і в ІІ турі змагань зіграла краще старших команд. Ми вітаємо призерів і бажаємо успіхів у майбутньому та наснаги на отримання нових знань.