Осінній ярмарок – 2017

2017-09-25

/Files/images/P1010813.JPG

21 вересня в ліцеї відбувся благодійний осінній ярмарок «Дари осені та умілих рук». На шкільному подвір’ї розгорнулося розмаїття барв осені та духмяної випічки. Учні із захватом та підприємницьким запалом реалізовували продукцію своїх класів. Активну участь взяли участь і батьки 5-7 класів.

Велику подяку хочемо висловити батькам, які підтримали багаторічну традицію благодійності. Кошти виручені з ярмарку будуть направлені на допомогу малозабезпеченим та переселенцям , через олександрійський комітет Товариства Червоного Хреста України ; на закупівлю солодких дарунків воїнам АТО до Дня захисника Вітчизни та на проекти й діяльність шкільного парламенту./Files/images/P1010817.JPG

Нагадуємо також, що до 01 жовтня триває акція милосердя «Щедрий врожай», у рамках якої буде зібрана допомога у вигляді продуктів харчування тривалого терміну зберігання (овочі, консервація, крупи); речі й взуття, канцтовари та кошти для малозабезпечених родин, людей похилого віку. Учні та батьки 8-В класу (класний керівник Кукуруза Г.В.) вже активно долучилися до акції. Знаємо і віримо, що ліцейна громада відгукнеться на добру справу.

Кiлькiсть переглядiв: 125

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.