• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбулися шкільні чемпіонати зі «Що? Де? Коли?»

Відбулися шкільні чемпіонати зі «Що? Де? Коли?»

2017-09-25

/Files/images/P1051147.JPG

18-19 вересня в ліцеї відбулися шкільні чемпіонати зі «Що? Де? Коли?», які провели педагог-організатор Губль О.В. та бібліотекар Донцова Н.В. Розминкою для молодшої категорії учасників стала «Своя гра» , до якої ввійшли запитання категорії прапори держав Європи, квіти України, заставки телепередач, ріки України та скульптури світу. Беззаперечним переможцем цієї гри стала команда 8-Б класу. У чемпіонати гри зі «Що? Де? Коли?» у молодшій категорії одразу визначилося ІІІ місце , яке посіла команда 8-Б (кл.кер.Орлова С.В.) . А за першість тривала перестрілка між 8-А та 8-В класом. У запеклій боротьбі І місце отримав 8-А( Пашко Т.Л.) , ІІ – 8-В (Кукуруза Г.В.). Хочеться також відмітити команду 5-А класу( кл.керівник Гайдар А.І.), учасники якої обіграли всі 5-ті, 6-ті, 7-мі та 8-Г клас.

/Files/images/P1051158.JPG

Для команд старшої вікової категорії лунали питання на ерудицію та питання з чарівною скринькою. У старшій віковій категорії призерами стали: І місце – 11-Б (Каушан Ю.О.), ІІ – 11-А (Капінус А.М.), а за ІІІ місце змагалися 10-А та 10-Б,В класи. З відривом в 1 бал ІІІ місце виборола команда 10-Б,В класу (Котлярова І.В.).

Вітаємо переможців. Їм випала честь представляти наш заклад на міських чемпіонатах інтелектуальних ігор. Міські команди будуть формуватися зі збірних учасників команд-призерів. Зростайте розумом і серцем , успіхів вам та перемог.

/Files/images/КОПИЯ (2) P1061181.JPG/Files/images/КОПИЯ (2) P1061182.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.