• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • День Знань – 2017 під благословенним дощем

День Знань – 2017 під благословенним дощем

2017-09-01

/Files/images/2.JPG

Першого вересня подвір’я НВК «ЛІТ – СШ ІІ ступеня» наповнилося радісним гомоном. Це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, нових успіхів та плідної праці на шкільній ниві. Цього року ліцей вперше поповнили п’ятикласники та шестикласники . Вся дружна ліцейна родина радо вітала новачків 5-7-их класів гучними оплесками.

Директор Бутрименко Ольга Матвіївна привітала всіх зісвятом Знань і побажала, щоб ліцей став для учнів – школою радості, для вчителів – школою творчості, а для батьків – школою спокою.Почесний гість свята єпископ Боголеп побажав терпимості та любові до ближнього й Батьківщини. Він також побажав Божого благословення разом з вересневим дощиком, що моросив над головами присутніх ніби освяченими крапельками з небес. Директор науково- методичного центру УОМС Аннікова О.М. і як посадовець, і як мама привітала новоприбулих учнів та побажала щастя, сонця в душі та успіхів у навчанні. До новачків з найкращими побажаннями звернулася Спікер шкільного Парламенту Дегтярьова Яна, а відмінниці навчання Лоточинська Марина та Шевцова Єлизавета засіяли новоприбулих учнів житом-пшеницею на щасливу долю та успіхи в навчанні.

Музичні вітання линули від учасниці телевізійного проекту «Голос діти» Чорної Вероніки, а вихованки театру –танцю «Уличный балет» Макарова Камілла та Біланюк Катерина прикрасили виступ хореографічною постановкою.Нажаль, через зливу, що посилилася, флешмоб одинадцятикласниць та «Дружнє коло єднання» довелося перенести до спортивної зали, де було недостатньо місця для реалізації задуму. Але рухова активність, бадьорий настрій було забезпечено.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Вітаємо всіх з початком нового навчального року, бажаємо нових досягнень і особистих перемог!

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.