Заходи до 31-ї річниці аварії на ЧАЕС

2017-04-27

26 квітня щороку згадують про глобальну катастрофу, що сталася на території України 1986 року , аварію на ЧАЕС. Довгий час замовчувалися причини аварії, а на сьогодні вже відомо, що причиною аварії стала «халатність» працівників станції при випробовуванні атомного реактора. Тисячі життів ліквідаторів аварії та їх сімей змінила або взагалі зруйнувала ця трагедія.

Щоб майбутні покоління не забували тих, хто ціною власного життя та здоров’я захистив світ від смертоносного атома, 27. 04.2017 у ліцеї було організовано зустріч учнів 7-В та 11-Б класів з ліквідатором аварії на ЧАЕС Соколовим Олегом Валентиновичем. І хоча він не називає себе героєм та учні з вдячністю та шаною вважають таких як Олег Валентинович справжніми героями. Цікава та життєва розповідь ліквідатора не залишила нікого байдужим до квітневої трагедії 1986 року. Життєві приклади про вплив радіактивного атому на організм людини, про умови праці в умовах випромінювання та про людський фактор у зоні відчуження говорив Олег Валентинович. Цього дня в усіх класах відбулися виховні години «Чорнобиль не має минулого часу» з переглядом документальних фільмів про події тих років.

У 31-у річниці аварії на ЧАЕС адміністрація відвідала мітинг біля пам’ятного знаку , а учні концертну програму присвячену вшануванню ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Шануймо, пам’ятаймо, робимо висновки , щоб подібні аварії не повторювалися.

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.