ІІ місце в міському фестивалі ДЮП

2017-04-01

/Files/images/3 дюр ЛІТ 2017.jpg

31 березня 2017 року в Олександрійському районному будинку культури відбувся очний тур ХХІІІ міського фестивалю дружин юних пожежних, у якому взяли участь 14 команд з Олександрійського району та м. Олександрії. Попередньо в заочному турі журі за відеозаписами відібрали шість кращих команд міста: ЛІТ, ЗНЗ №10, ОК, ОНВК, ЗНЗ № 19 та Спеціальний ЗНЗ № 4.

Літівську команду «Палаючі серця» представляла збірна команда учнів 9-10 класів: Овчаренко Анастасія, Мала Олена, Гармідер Дар’я, Задоя Єлизавета, КалінінаКаріна, Макарова Каміла та звукооператор Болілий Станіслав, яку підготувала керівник Губль О.В.Конкурсна програма включала медичний конкурс та домашнє завдання поєднане з візиткою «Рятувальник- це мужня професія, гордість країни, веде боротьбу за безпеку людини!». У медичному конкурсі двом учасникам було надано 8 запитань, що містили перелік симптомів стану людини, а знавці медичної справи повинні були визначити цей стан та написати дії з надання долікарської допомоги при ньому. У цьому конкурсі наші дівчата Овчаренко Анастасія та Мала Олена стали абсолютними переможцями та були відзначені грамотою у номінації «Кращий знавець медичної справи». Виступи команд були яскравими, містили чимало декорацій та агітаційних гасел.

Результати фестивалю журі оголосило такі :

Олександрійський район

м. Олександрія

І місце

Червонокам’янський НВК

І місце

ЗНЗ №10

ІІ місце

Протопопівський ЗНЗ

ІІ місце

ЛІТ

ІІІ місце

Ясеноватський ЗНЗ

ІІІ місце

ЗНЗ № 19

Вітаємо літівську команду- призера «Палаючі серця» і бажаємо нових перемог та активного пропагування правил безпеки серед ліцеїстів.

/Files/images/4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.