• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Міський семінар заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів

Міський семінар заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів

2016-11-23

/Files/images/IMG_0166.JPG

23 листопада 2016 р. у ЛІТ відбувся міський семінар заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему: «Реалізація Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді через проектні технології».

Учасники семінарурозглядали єдині стандарти діяльності у сфері національно-патріотичного виховання та розширювали інструментарій їх впровадження; підвищували професійну компетентність у сфері національно-патріотичного виховання , знайомилися з ефективними формами національно-патріотичного виховання дітей та молоді, відповідно до методичних рекомендацій МОНУ та із досвіду роботи ЛІТ і навчальних закладів Олександрії, й особливостями організації роботи «Школи безпеки». Доповідачами семінару були: методистУОМС Черевашко С.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ЛІТ Філіп І.В., педагог-організатор Губль О.В. та педагог-організатор ОНВК Полозова-Коваленко Ю.В.

Спікери Парламенту ЛІТ Дегтярьова Яна та Загорулько Марія ознайомили присутніх з роботою учнівського самоврядування по реалізації «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді», діючим проектом «Відкриваємо Україну!», а також з іншими представниками учнівського Парламенту ЛІТ провели для педагогів майстер-клас із виготовлення арт-листівок для воїнів АТО.

Після практичного заняття виховники відвідали відкриті виховні заходи у 7-11 класах у рамках «Школи патріотичного виховання», які були приурочені до Дня гідності та свободи й розкривали приклади мужності героїв України; подіям трьох революцій в Україні : революції на граніті, Помаранчевої та Гідності; визначним пам’яткам та особистостям рідного міста (калейдоскоп «Абетка мого міста»); героїчним подіям Другої світової війни під Зеленою Брамою та родинним цінностям, бо формування патріотизму починається з сім’ї.

Завершився семінар обговоренням та обміном думками за «Круглим столом».

Матеріали семінару можна переглянути на сайті ЛІТ http://www.oleksandria-lit.edukit.kr.ua/ з 28.11.16 у розділі виховна робота.

/Files/images/2 (3).JPG

/Files/images/7.JPG/Files/images/4 (2).JPG/Files/images/06.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 47

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.