• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Патріотична програма «Чи знаєш ти героїв свого краю?»-2016

Патріотична програма «Чи знаєш ти героїв свого краю?»-2016

2016-11-25

/Files/images/Kg9ccVCFxS0.jpg

25 листопада в ЛІТ відбулася патріотична програма «Чи знаєш ти героїв свого краю?», яка була присвячена 72-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників , 73-й річниці визволення Олександрії , героям Другої світової війни та героям сьогодення. На свято був запрошений Голосенко Дмитро, учасник ато, але , нажаль, керівництво військової частини не дозволило Дмитру залишити службу.

Учні 9-х класів готували : пошуковці- дослідники - презентації про героїв краю, історики – брали участь в історичній вікторині , артисти – готували художні виступи на патріотичну тематику.

Учні 9-А класу підготували свою презентацію про нашого земляка Бендерова Максима, що загинув на східному кордоні України під час АТО в 2014 році; учні 9-Б - про дідуся Котлярової І. В., уродженця с.Косівки , льотчика 41-ї ескадрил’ ї, який загинув під час Ростовської оборонно-наступальної операції Південного фронту в ІІ світовій, а учні 9-В – про Козенка Олександра, який загинув під Чорнухино, боронячи територіальну цілісність нашої держави на сході України у 2014 році.Душевним та вразливим був виступ 9-А класу (класний керівник Чижик О.В.). Класи були відзначені журі у номінаціях.

Музичною окрасою свята стали виступи Гарник Вікторії та Анни, Губль Анни та Саламонової Ангеліни, що закликали до миру в Україні.

/Files/images/sDy916nVKk0.jpg


/Files/images/B6mqBeCogVs.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.