• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Анонс психолого-педагогічної просвіти

Анонс психолого-педагогічної просвіти

2016-09-21

/Files/images/Псих..jpg

19 вересня 2016 року до Ліцею інформаційних технологій завітали гості з м.Кропивницького та здійснили психолого-педагогічну просвіту дітей та педагогів.

Керівник обласного центру Всеукраїнської культурно-просвітницької асоціації гуманної педагогіки Собакіна Галина Василівна (послідовниця ідей Ш.О. Амонашвілі) провела бесіду для учнів 7-Б класу «Гуманізм у системі виховання. Формування мужності й сили духу» та познайомила педагогів з основними засадами гуманної педагогіки й активними членами організації. Зробила огляд педагогічної літератури з гуманної педагогіки та запросила педагогів на Одиннадцяті Всеукраїнські педагогічні читання на тему: «Полюбіть майбутнє - виростуть крила!», що відбудуться 15-16 жовтня 2016 року в м. Києві.(Учасниками будуть Ш.О.Амонашвілі та міністр МОНУ Л.Гриневич)

Психосистематолог- консультант, практикуючий психолог та викладач КДПУ ім..В.Винниченка Голуб Олена Володимирівна провела заняття для ліцеїстів 11-х класів «Мистецтво бути щасливим .Фізичне, психічне й соціальне здоров'я людини» та для педагогів «Мистецтво бути собою. В гармонії з собою і світом». Спеціаліст знайомила слухачів з особливістю впливу активності сонця та порядку планет на життєдіяльність людини і суспільства (графік Геню), періодизацією розвитку особистості, однією з провідних ідей теорії психосистемології «Якщо не можеш змінити проблему - зміни своє ставлення до цієї проблеми» та ін..

Фото

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.