• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч з лікарем-фтизіатром у Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Зустріч з лікарем-фтизіатром у Всесвітній день боротьби з туберкульозом

2016-03-25

/Files/images/2015-2016_navchalniy_rk/rzne/P7290886.JPG

24 березня 2016 року в актовій залі ЛІТ відбулася зустріч учнів 7-х класів із дитячим лікарем-фтизіатром Король Тетяною Іванівною. Вона розповіла учням про ризики захворювання на туберкульоз сьогодні, основні симптоми захворювання його профілактику.

Поширення хвороби та смертність в Україні зменшилася порівняно з 90рр. минулого століття, але виникає проблема пристосування мультирезистентного туберкульозу до загальновживаних лікарських препаратів від туберкульозу. Незважаючи на подорожчання сучасних лікарських препаратів, для хворих пересічних громадян України вони є безкоштовними , бо фінансуються за спеціальними програмами з державного бюджету. Та ризики захворювання залишаються високими, бо збудник захворювання Паличка Коха є досить стійким у навколишньому середовищі й при низьких температурах може зберігатися до 7 років. Лікар наголосила , що до 14 років майже 90% дітей уражені бактерією Коха. Хвороба може вразити кожного, хто має низький імунітет, не дотримується здорового способу життя та контактує з людиною хворою на відкриту форму туберкульозу. Наймолодший пацієнт, що захворів на туберкульоз в Олександрії, є дитина 1рік і 2 місяці. Один з найефективніших методів профілактики залишається вакцинація та щорічні проби Манту(для дітей) і флюорографія (з 15 років).

Лекція з елементами бесіди була пізнавальною та змістовною. Учні активно задавали запитання та отримали кваліфіковану відповідь.

А ми нагадуємо, що в ЛІТ з 14 березня по 10 квітня 2016 року триває акція милосердя «Разом з ТЧХ проти туберкульозу», у рамках якої просимо надати допомогу малозабезпеченим сім’ям Олександрії, переселенцям та людям хворим на туберкульоз. Благодійну допомогу можна надавати у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття, іграшок чи грошей. Будемо вдячні за будь - яку допомогу. Не залишайтеся байдужими!!!

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.