• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Заняття з тактичної медицини з головою ЦК «Азов»v

Заняття з тактичної медицини з головою ЦК «Азов»v

2016-02-24

/Files/images/2015-2016_navchalniy_rk/azov/1.JPG

23 -24 лютого 2016 року для учнів 10-11 класів відбулися практичні заняття з тактичної медицини, які провів голова Олександрійської організації ЦК «Азов» Іванченко Віктор Євгенійович із своїми помічниками. Керівник познайомив присутніх з символікою організації, її походженням, яка бере витоки ще з давньослов’янських рун, заперечуючи її порівняння з фашистською.

Гості познайомили ліцеїстів з індивідуальними аптечками стандарту НАТО, які повинні бути в кожного українського військового. Зі слів гостей ми зрозуміли, що , на жаль, не кожен батальйон має такі аптечки. Та , за словами Іванченка В.Є. , бійці полку «Азов» забезпечені ними в повному обсязі. Учні спостерігали, як надається домедична допомога в умовах бою при пораненнях кінцівок, тулуба та шиї. Знайомилися з тим , як здійснювати первинний огляд потерпілого, та мали можливість практично спробувати накласти індивідуальний перев’язувальний пакет Israeli Bandage 6 (бандаж) та джгут кровоспинний CAT tourniquet (оригінальний).

По закінченню зустрічі ліцеїсти подякували активістам, сфотографувалися на згадку та передали бійцям АТО Державний Прапор України і стрічки –обереги, які були виготовлені небайдужими учасниками Парламенту ЛІТ: Чечелем Д, Поліщук Н., Задоєю Є, Загорулько М., Власенко А.

/Files/images/2015-2016_navchalniy_rk/azov/4.JPG/Files/images/2015-2016_navchalniy_rk/azov/6.JPG/Files/images/2015-2016_navchalniy_rk/azov/9.JPG/Files/images/2015-2016_navchalniy_rk/azov/7.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.