«Золотий фонд» ЛІТ

2003-2004 н.р.

Золоті медалі:

1. Нагорна Олена Олександрівна

2. Кожушко Ірина Валентинівна

3. Назвальська Марта Романівна

4. Волощук Ольга Петрівна

Срібні медалі:

1. Крімченко Тетяна Григорівна

2004-2005 н.р.

Золоті медалі:

1.. Євсеєва Олександра Олегівна

2. Франкова Анна Антонівна

3. Голубєва Ірина Василівна

4. Константінова Катерина Миколаївна

5. Мележик Леонід Володимирович

Срібні медалі:

7. Гончаренко Максим Анатолійович

8. Чабан Єлизавета Віталіївна

2005-2006 н.р.

Золоті медалі:

1. Кісельов Олександр Михайлович

2. Манько Олеся Василівна

3. Ткаченко Марія Олександрівна

4. Кришень Едгар Ігорович

5. Фесун Валентина Володимирівна

6. Бобик Артем Володимирович

7. Гецко Зоя Іванівна

8. Карандіна Анна Сергіївна

9. Литовка Олександра Віталіївна

10. Полтавець Юлія Олексіївна

11. Сімоненко Владислав Євгенович

Срібні медалі:

1. Кобзар Юлія Миколаївна

2. Байсак Ірина Анатоліївна

3. Білик Ганна Сергіївна

4. Кривошей Руслан Вікторович

5. Суржик Анастасія Ігорівна

2006-2007 н.р.

Золоті медалі:

1. Євсеєва Вероніка Олегівна

2. Підгорний Владислав Олегович

3. Тонка Анастасія Олександрівна

4. Філіп Ірина Сергіївна

5. Хомутенко Гліб Олександрович

Срібні медалі:

1. Заєць Ольга Миколаївна

2. Мосюкова Анна Олександрівна

3. Петрікова Анна Володимирівна

4. Побігуць Олена Володимирівна

2007-2008 н.р.

Золоті медалі:

1. Курінна Аліна Анатоліївна

2. Нагорний Віталій Олександрович

3. Сімоненко Руслан Володимирович

Срібні медалі:

1. Андреєва Катерина Анатоліївна

2. Гейко Маргарита Павлівна

3. Лукінська Юлія Ігорівна

4. Радочина Ольга Павлівна

5. Москаленко Тетяна Юріївна

6. Власенко Анастасія Миколаївна

7. Корнієнко Маргарита Вікторівна

2008-2009 н.р.

Золоті медалі:

1. Гринько Владислав Андрійович

2. Узлова Ірина Олегівна

Срібні медалі:

1. Варламова Марина Сергіївна

2. Савенко Ірина Сергіївна

3. Савченко Дарія Миколаївна

4. Сільчева Анна Юріївна

5. Олексієва Ілона Ігорівна

2009-2010 н.р.

Золоті медалі:

1. Антошків Марія Сергіївна

Срібні медалі:

1. Павленко Дмитро Олександрович

2. Гвоздецький Андрій Миронович

2010-2011 н.р.

Золоті медалі:

1. Балика Євгенія Сергіївна

2. Савенко Наталія Сергіївна

2011-2012 н.р.

Срібні медалі:

1. Кривошеїна Анастасія Володимирівна

2. Щербань Вікторія Олександрівна

3.Мазур Анна Олександрівна

4. Калашник Максим Олександрович

5. Сагач Ярослав Ігорович

6. Бардин Соломія Романівна

2012-2013 н.р.

Золоті медалі:

1. Хімоненко Анна Володимирівна

Срібні медалі:

1. Димченко Марія Сергіївна

2. Василенко Анастасія Дмитрівна

3. Галушка Анастасія Ігорівна

2013-2014 н.р.

Золоті медалі:

1. Голяткіна Марина Олексіївна

2. Гривнак Анастасія Олександрівна

Срібні медалі:

1. Калініна Яна Олександрівна

2. Літвінова Анастасія Вадимівна

3. Петрова Ольга Юріївна

4. Тімохіна Ольга Олександрівна

5. Чирук Оксана Миколоївна

2014-2015 н.р.

Золоті медалі:

1. Пащенко Єлизавета

2. Мельниченко Кирил

3. Сухомлін Олександр

4. Бойко Галина

Срібна медаль:

1. Горпинко Олексій

2015-2016 н.р.

Золота медаль

1. Чижик Єлизавета

Срібні медалі:

1. Кісєльова Олена

2. Горовецька Євгенія

2016-2017 н.р

Золота медаль

1. Бугайченко Юлія

2. Завгородня Анна

3. Осетров Антон

4. Шарков Георгій

Кiлькiсть переглядiв: 356

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930