ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ

/Files/images/олімпіада фізика 1.PNG

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

/Files/images/олімпіада математика1.PNG

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Любарська Дарія10-ВІІІГайдар А.І.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Кобзар Валерія9-БІШульга Р.Ю.
2.Манастирська Владислава11-БІІІШульга Р.Ю.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АСТРОНОМІЇ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Логвін Євген11-АІІІЛяшенко Г.І.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Франко Богдан11-АІДробот І.Л.
2.Лук'янець Ярослав10-АІДробот І.Л.
3.Москаленко Владислав10-АІДробот І.Л.
4.Яготін Назарій8-АІІДробот І.Л.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісце
1.Кузнєцов Нікіта9-АІІ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Шелесько Єлизавета9-ВІІФіліп І.В.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Кобзар Валерія9-БІОрлова С.В.
2.Манастирська Владислава11-БІІІОрлова С.В,
3.Метелевська Діана10-БІІІГайдар А.І.
4.Мунтян Владлена8-БІІІЛамака Л.В,

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Шелесько Єлизавета9-ВІІФіліп І.В.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Москаленко Владислав10-АІІХалізова Л.І.
2.Воронін Станіслав9-АІІСторчова Н.І.
3.Токарєва Ярослава7-АІІІЧижик О.В.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Воронін Станіслав9-АІЛяшенко Г.І.
2.Яготін Назарій8-АІЛяшенко Г.І.
3.Логвін Євгеній11-АІІЛяшенко Г.І
Яготіна З.О.
4.Москаленко Владислав10-АІІЛяшенко Г.І.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Воронін Станіслав10-АІІІваненко О.П.
2.Котяк Юлія11-АІІІЧижик О.В.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОНОМІКИ

№ з/пПрізвище та ім'я учняКласМісцеПрізвище, ім'я та по батькові вчителя
1.Туз Юлія11-АІБердник Н.О.
Кiлькiсть переглядiв: 139

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?