ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Майстренко Даріна10-ВІІПашко Т.Л.
2.Конюшенко Софія8-ВІІІКукуруза Г.В.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Лук’янець Ярослав8-АІЯготіна З.О.
2.Саєнко Катерина10-АІІХалізова Л.І.
3.Мілашенко В’ячеслав11-АІІХалізова Л.І.
4.Москаленко Владислав8-АІІІЯготіна З.О.
5.Москаленко Роман10-АІІІХалізова Л.І.
6.Осетров Антон11-АІІІХалізова Л.І.
7.Бовдур Антон11-АІІІХалізова Л.І.
8.Завгородня Анна11-АІІІХалізова Л.І.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Лук’янець Ярослав8-АІІЛяшенко Г.І.
2.Логвін Євген9-АІІЯготіна З.О.
3.Москаленко Роман10-АІІЛяшенко Г.І.
4.Рябоконь Анастасія11-АІІЛяшенко Г.І.
5.Мусулега Аліна10-АІІІЛяшенко Г.І.
6.Осетров Антон11-АІІІЛяшенко Г.І.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Майстренко Даріна10-ВІІІКривошей Т.С.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!

№ п/пПрізвище, ім’яКласМісцеВчитель, що підготував
1Шарков Георгій11 - БІІЛомака Л. В.
2Лоточинська Марина10 - БІІІБердник Н.О.
3Скороход Михайло10 - АІІІБердник Н.О.


ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
2.Біла Анна11-АІІІваненко О.П.
3.Карпенко Юлія10-АІІІІваненко О.П.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Лук’янець Ярослав8-АІДробот І.Л.
2.Саєнко Катерина10-АІДробот І.Л.
3.Москаленко Роман10-АІІДробот І.Л.
4.Москаленко Владислав8-АІІДробот І.Л.
5.Осетров Антон11-АІІІДробот І.Л.
6.Скороход Михайло10-АІІІДробот І.Л.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Лук’янець Ярослав8-АІІЛяшенко Г.І.
2.Логвін Євген9-АІІЯготіна З.О.
3.Москаленко Роман10-АІІЛяшенко Г.І.
4.Рябоконь Анастасія11-АІІЛяшенко Г.І.
5.Мусулега Аліна10-АІІІЛяшенко Г.І.
6.Осетров Антон11-АІІІЛяшенко Г.І.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АСТРОНОМІЯ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Рябоконь Анастасія11-АІЛяшенко Г.І.
2.Завгородня Анна11-АІІЛяшенко Г.І.
3.Третяк Микола11-АІІІЛяшенко Г.І.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!

№ п/пПрізвище, ім’яКласМісцеВчитель, що підготував
1Скороход Михайло10 - АІБердник Н. О.
2Лоточинська Марина10 - АІБердник Н. О.
3Манастирська Влада9 - БІЛомака Л. В.
4Корнієнко Олександр9 - АІІЛомака Л. В.
5Шарков Георгій11 - БІІЛомака Л. В.
6Конюшенко Софія8 - ВІІБердник Н. О.
7Семенова Єлизавета8 - ВІІБердник Н. О.
8Стефанко Анастасія8 - ВІІБердник Н. О.
9Кузнєцов Роман10 - ГІІІЛомака Л. В.
10Скляр Семен9 – ВІІІЛомака Л. В.
11Бовдур Антон11 – АІІІЛомака Л. В.
12Гордієнко Святослав11 - АІІІЛомака Л. В.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Саєнко Катерина10-АІДробот І.Л.
2.Лук’янець Ярослав8-АІДробот І.Л.
3.Осетров Антон11-АІДробот І.Л.
4.Москаленко Роман10-АІІДробот І.Л.
5.Москаленко Владислав8-АІІДробот І.Л.
6.Завгородня Анна11-АІІДробот І.Л.
7.Великих Олексій10-АІІІДробот І.Л.
8.Мусулега Аліна10-АІІІДробот І.Л.
9.Бовдур Антон11-АІІІДробот І.Л.
10Скороход Михайло10-АІІІДробот І.Л.
11.Баранік Артур10-АІІІДробот І.Л.
12.Логвін Євген9-АІІІДробот І.Л.
13.Щербань Дарина8-АІІІДробот І.Л.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ!

№ з/пПрізвище та ім’я учняКласМісцеПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
1.Лук’янець Ярослав8-АІЯготіна З.О.
2.Максімова Аліна8-АІЯготіна З.О.
3.Москаленко Владислав8-АІЯготіна З.О.
4.Москаленко Роман10-АІХалізова Л.І.
5.Осетров Антон11-АІХалізова Л.І.
6.Логвін Євген9-АІІЧижик О.В.
7.Котяк Юлія9-АІІЧижик О.В.
8.Скороход Михайло10-АІІХалізова Л.І.
9.Бовдур Антон11-АІІХалізова Л.І.
10.Завгородня Анна11-АІІХалізова Л.І.
11.Біла Анна11-АІІХалізова Л.І.
12.Мілашенко В’ячеслав11-АІІХалізова Л.І
13.Щербань Дарина8-АІІІЯготіна З.О.
14.Рушковська Надія9-АІІІЧижик О.В.
15.Саєнко Катерина10-АІІІХалізова Л.І.
16.Голяткін Андрій10-ГІІІХалізова Л.І.


ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ!

№п/пПрізвище, ім’яКласМісцеВчитель, що підготував
1.Кобзар Валерія7-БІКорнєєва Л.М.Тульчевська О.М.
2.Красножон Глафіра7-БІКорнєєва Л.М.Тульчевська О.М.
3.Конюшенко Софія8-ВІКукуруза Г.В.
4.Іваненко Галина8-БІКорнєєва Л.М.
5.Копецька Тетяна7-АІІКорнєєва Л.М.Пашко Т.Л.
6.Лук’яненко Мілена9-АІІПашко Т.Л.
7.Корчагіна Варвара8-ВІІІКукуруза Г.В.
8.Монастирська Владислава9-БІІІКукуруза Г.В.
9.Грабик Вікторія 9-БІІІКукуруза Г.В.
10.Шишка Аліна 8-ВІІІКукуруза Г.В.
11.Завгородня Анна11-АІІІКорнєєва Л.М.
12.Бугайченко Юлія 11-БІІІКорнєєва Л.М.
13.Майстренко Дарина 10-ВІІІПашко Т.Л.
Кiлькiсть переглядiв: 150

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031