ПЕРЕМОЖЦІ ІІI ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АСТРОНОМІЯ

Прізвище учня Клас Місце Вчитель
1. Рябоконь Анастасія 11-А І Ляшенко Г.І.
2.Завгородня Анна 11-А ІІ Ляшенко Г.І.
3. Третяк Микола 11-А ІІІ Ляшенко Г.І.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІI ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Прізвище учня Клас Місце Вчитель
1. Біла Анна 11-А ІІ Іваненко О.П.
2. Карпенко Юлія 10-А ІІІ Іваненко О.П.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІI ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ

П.І. Клас Місце Вчитель
1. Лук’янець Ярослав 8-А І Дробот І.Л.
2.Саєнко Катерина 10-А І Дробот І.Л.
3. Москаленко Роман 10-А ІІ Дробот І.Л.
4. Москаленко Владислав 8-А ІІ Дробот І.Л.
5. Осетров Антон 11-А ІІІ Дробот І.Л.
6. Скороход Михайло 10-А ІІІ Дробот І.Л.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІI ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Лук’янець Ярослав 8-А ІІ Ляшенко Г.І.
2. Логвін Євген 9-А ІІ Яготіна З.О.
3. Москаленко Роман 10-А ІІ Ляшенко Г.І.
4.Рябоконь Анастасія 11-А ІІ Ляшенко Г.І.
5. Мусулега Аліна 10-А ІІІ Ляшенко Г.І.
6.Осетров Антон11-АІІІЛяшенко Г.І.


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

№ п/п

Прізвище, ім’я

Клас

Місце

Вчитель, що підготував

1

Скороход Михайло

10 - А

І

Бердник Н. О.

2

Лоточинська Марина

10 - А

І

Бердник Н. О.

3

Манастирська Влада

9 - Б

І

Ломака Л. В.

4

Корнієнко Олександр

9 - А

ІІ

Ломака Л. В.

5

Шарков Георгій

11 - Б

ІІ

Ломака Л. В.

6

Конюшенко Софія

8 - В

ІІ

Бердник Н. О.

7

Семенова Єлизавета

8 - В

ІІ

Бердник Н. О.

8

Стефанко Анастасія

8 - В

ІІ

Бердник Н. О.

9

Кузнєцов Роман

10 - Г

ІІІ

Ломака Л. В.

10

Скляр Семен

9 – В

ІІІ

Ломака Л. В.

11

Бовдур Антон

11 – А

ІІІ

Ломака Л. В.

12

Гордієнко Святослав

11 - А

ІІІ

Ломака Л. В.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

№ п/п

Прізвище, ім’я

Клас

Місце

Вчитель, що підготував

1.

Саєнко Катерина

10-А

І

Дробот І.Л.

2.

Лук’янець Ярослав

8-А

І

Дробот І.Л.

3.

Осетров Антон

11-А

І

Дробот І.Л.

4.

Москаленко Роман

10-А

ІІ

Дробот І.Л.

5.

Москаленко Владислав

8-А

ІІ

Дробот І.Л.

6.

Завгородня Анна

11-А

ІІ

Дробот І.Л.

7.

Великих Олексій

10-А

ІІІ

Дробот І.Л.

8.

Мусулега Аліна

10-А

ІІІ

Дробот І.Л.

9.

Бовдур Антон

11-А

ІІІ

Дробот І.Л.

10

Скороход Михайло

10-А

ІІІ

Дробот І.Л.

11.

Баранік Артур

10-А

ІІІ

Дробот І.Л.

12.

Логвін Євген

9-А

ІІІ

Дробот І.Л.

13.

Щербань Дарина

8-А

ІІІ

Дробот І.Л.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Лук’янець Ярослав

8-А

І

Яготіна З.О.

2.

Максімова Аліна

8-А

І

Яготіна З.О.

3.

Москаленко Владислав

8-А

І

Яготіна З.О.

4.

Москаленко Роман

10-А

І

Халізова Л.І.

5.

Осетров Антон

11-А

І

Халізова Л.І.

6.

Логвін Євген

9-А

ІІ

Чижик О.В.

7.

Котяк Юлія

9-А

ІІ

Чижик О.В.

8.

Скороход Михайло

10-А

ІІ

Халізова Л.І.

9.

Бовдур Антон

11-А

ІІ

Халізова Л.І.

10.

Завгородня Анна

11-А

ІІ

Халізова Л.І.

11.

Біла Анна

11-А

ІІ

Халізова Л.І.

12.

Мілашенко В’ячеслав

11-А

ІІ

Халізова Л.І

13.

Щербань Дарина

8-А

ІІІ

Яготіна З.О.

14.

Рушковська Надія

9-А

ІІІ

Чижик О.В.

15.

Саєнко Катерина

10-А

ІІІ

Халізова Л.І.

16.

Голяткін Андрій

10-Г

ІІІ

Халізова Л.І.

Кiлькiсть переглядiв: 37

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031