Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Павленко Роман | 11-Б | І | Ляшенко Г.І. |
2. | Мельниченко Кирило | 11-А | І | Ляшенко Г.І. |
3. | Осетров Антон | 9-А | І | Ляшенко Г.І. |
4. | Москаленко Роман | 8-А | І | Ляшенко Г.І. |
5. | Гордієнко Богдан | 8-А | І | Ляшенко Г.І. |
6. | Антонов Станіслав | 11-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
7. | Урсатий Олександр | 10-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
8. | Кругляк Самуїл | 10-Г | ІІ | Ляшенко Г.І. |
9. | Завгородня Анна | 9-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
10. | БеховськийДаніїл | 7-А | ІІ | Яготіна З.О. |
11. | Куркула Іван | 11-А | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
12. | Голоскок Олександра | 10-Г | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
13. | Щирський Денис | 10-Г | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
14. | Корягін Дмитро | 9-А | III | Ляшенко Г.І. |
15. | Долженко Єгор | 9-А | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
16. | Третяк Микола | 9-А | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
17. | Бовдур Антон | 9-А | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
18. | Маркова Анна | 8-А | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
19. | Голяткін Андрій | 8-Г | ІІІ | Яготіна З.О. |
20. | Шулєпов Артем | 7-А | ІІІ | Яготіна З.О. |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Павленко Роман | 11-Б | І | Ляшенко Г.І. |
2. | Мельниченко Кирило | 11-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
3. | Литвиненко Олександр | 11-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
4. | Стрільцова Аліна | 10-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
5. | Горовецька Євгенія | 10-Г | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Стрільцова Аліна | 10-А | І | Дробот І.Л. |
2. | Урсатий Олександр | 10-А | І | Дробот І.Л. |
3. | Осетров Антон | 9-А | І | Дробот І.Л. |
4. | Федьків Роман | 11-А | ІІ | Дробот І.Л. |
5. | Куркула Іван | 11-А | ІІ | Дробот І.Л. |
6. | Гвоздецький Дмитро | 10-А | ІІ | Дробот І.Л. |
7. | Дудук Євген | 9-А | ІІ | Дробот І.Л. |
8. | Завгородня Анна | 9-А | ІІ | Дробот І.Л. |
9. | Мішкін Ілля | 8-А | ІІ | Дробот І.Л. |
10. | Острівний Денис | 8-А | ІІ | Дробот І.Л. |
11. | Великих Олексій | 8-А | ІІ | Дробот І.Л. |
12. | Коржова Єлизавета | 8-А | ІІ | Дробот І.Л. |
13. | Горпинко Олексій | 11-А | ІІІ | Дробот І.Л. |
14. | Мельниченко Кирило | 11-А | ІІІ | Дробот І.Л. |
15. | Яворський Вадим | 10-А | ІІІ | Дробот І.Л. |
16. | Бовдур Антон | 9-А | ІІІ | Дробот І.Л. |
17. | Лига Віталій | 9-А | ІІІ | Дробот І.Л. |
18. | Петров Нікіта | 8-Б | ІІІ | Дробот І.Л. |
19. | Скороход Михайло | 8-А | ІІІ | Дробот І.Л. |
20. | Карпенко Юлія | 8-А | ІІІ | Дробот І.Л. |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Куркула Іван | 11-А | І | Халізова Л.І. |
2. | Кудлай Олександра | 10-А | І | Халізова Л.І. |
3. | Урсатий Олександр | 10-А | І | Халізова Л.І. |
4. | Голяткін Андрій | 8-Г | І | Сторчова Н.І. |
5. | Мельниченко Кирило | 11-А | ІІ | Халізова Л.І. |
6. | Чижик Єлизавета | 10-А | ІІ | Халізова Л.І. |
7. | Осетров Антон | 9-А | ІІ | Яготіна З.О. |
8. | Москаленко Роман | 8-А | ІІ | Сторчова Н.І. |
9. | Колесник Артем | 7-А | ІІ | Чижик О.В. |
10. | Горпинко Олексій | 11-А | ІІІ | Халізова Л.І. |
11. | Бовдур Антон | 9-А | ІІІ | Яготіна З.О. |
12. | Завгородня Анна | 9-А | ІІІ | Яготіна З.О. |
13. | Саєнко Катерина | 8-А | ІІІ | Сторчова Н.І. |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | ПІБ учителя |
1. | Пащенко Єлизавета | 11-А | І | Піскова С.В |
2. | Гачик Юлія | 11-А | І | Піскова С.В |
3. | Чижик Єлизавета | 10-А | І | Піскова С.В |
4. | Садівська Дар’я | 11-А | ІІ | Піскова С.В |
5. | Морозов Максим | 11-А | ІІ | Піскова С.В |
6. | Кругляк Самуїл | 10-Г | ІІ | Піскова С.В |
7. | Бовдур Антон | 9-А | ІІ | Піскова С.В |
8. | Біла Анна | 9-А | ІІ | Піскова С.В |
9. | Рябоконь Анастасія | 9-А | ІІ | Піскова С.В |
10. | Бойко Галина | 11-В | ІІ | |
11. | Шульга Анастасія | 10-Б | ІІІ | Шульга Р.Ю. |
12. | Муха Анна | 8-Б | ІІІ | Шульга Р.Ю. |
13. | Телеуца Валентина | 11-Б | ІІІ | |
14. | Топчій Марина | 11-В | ІІІ | |
15. | Мацкевич Катерина | 9-В | ІІІ | Аннікова О.М. |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Литвиненко Олександр | 11-А | ІІІ | Іваненко О.П. |
2. | Чижик Єлизавета | 10-А | ІІІ | Чижик О.В. |
3. | Лоточинська Марина | 8-Б | ІІІ | Іваненко О.П.. |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Москаленко Роман | 8-А | І | Ляшенко Г.І. |
2. | Осетров Антон | 9-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
3. | Павленко Роман | 11-Б | ІІ | Ляшенко Г.І. |
4. | Мельниченко Кирило | 11-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
5. | Стрільцова Аліна | 10-А | ІІІ | Ляшенко Г.І. |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Мельниченко Кирило | 11-А | І | Халізова Л.І. |
2. | Куркула Іван | 11-А | ІІ | Халізова Л.І. |
3. | Горпинко Олексій | 11-А | ІІ | Халізова Л.І. |
4. | Осетров Антон | 9-А | ІІІ | Яготіна З.О. |
5. | Саєнко Катерина | 8-А | ІІІ | Сторчова Н.І. |
Переможці ІІ етапу Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Чижик Єлизавета | 10-А | І | Кукуруза Г.В. |
2. | Сайко Анастасія | 10-А | І | Кукуруза Г.В. |
3. | Єфімова Вікторія | 10-А | ІІ | Кукуруза Г.В. |
4. | МайороваАнастасія | 8-Г | ІІ | Тульчевська О.М. |
5. | Майстренко Даріна | 8-В | ІІ | Пашко Т.Л. |
6. | Монастирська Владислава | 7-БВ | ІІ | Кукуруза Г.В. |
7. | Шарков Георгій | 9-Б | ІІІ | Корнєєва Л.М. |
8. | Саталкіна Ірина | 9-Б | ІІІ | Кукуруза Г.В. |
9. | Грабик Вікторія | 7-БВ | ІІІ | Кукуруза Г.В. |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Чижик Єлизавета | 10-А | ІІІ | Філіп І.В. |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Литвиненко Олександр | 11-А,Г | ІІІ | Бердник Н.О. |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Чижик Єлизавета | 10-А | ІІІ | Кукуруза Г.В. |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії!
№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Стрільцова Аліна | 10-А | ІІ | Ляшенко Г.І. |
2. | Павленко Роман | 11-Б | ІІ | Ляшенко Г.І. |
Кiлькiсть переглядiв: 739
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.