Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Павленко Роман 11-Б І Ляшенко Г.І.
2. Мельниченко Кирило 11-А І Ляшенко Г.І.
3. Осетров Антон 9-А І Ляшенко Г.І.
4. Москаленко Роман 8-А І Ляшенко Г.І.
5. Гордієнко Богдан 8-А І Ляшенко Г.І.
6. Антонов Станіслав 11-А ІІ Ляшенко Г.І.
7. Урсатий Олександр 10-А ІІ Ляшенко Г.І.
8. Кругляк Самуїл 10-Г ІІ Ляшенко Г.І.
9. Завгородня Анна 9-А ІІ Ляшенко Г.І.
10. БеховськийДаніїл 7-А ІІ Яготіна З.О.
11. Куркула Іван 11-А ІІІ Ляшенко Г.І.
12. Голоскок Олександра 10-Г ІІІ Ляшенко Г.І.
13. Щирський Денис 10-Г ІІІ Ляшенко Г.І.
14. Корягін Дмитро 9-А III Ляшенко Г.І.
15. Долженко Єгор 9-А ІІІ Ляшенко Г.І.
16. Третяк Микола 9-А ІІІ Ляшенко Г.І.
17. Бовдур Антон 9-А ІІІ Ляшенко Г.І.
18. Маркова Анна 8-А ІІІ Ляшенко Г.І.
19. Голяткін Андрій 8-Г ІІІ Яготіна З.О.
20. Шулєпов Артем 7-А ІІІ Яготіна З.О.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Павленко Роман 11-Б І Ляшенко Г.І.
2. Мельниченко Кирило 11-А ІІ Ляшенко Г.І.
3. Литвиненко Олександр 11-А ІІ Ляшенко Г.І.
4. Стрільцова Аліна 10-А ІІ Ляшенко Г.І.
5. Горовецька Євгенія 10-Г ІІІ Ляшенко Г.І.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Стрільцова Аліна 10-А І Дробот І.Л.
2. Урсатий Олександр 10-А І Дробот І.Л.
3. Осетров Антон 9-А І Дробот І.Л.
4. Федьків Роман 11-А ІІ Дробот І.Л.
5. Куркула Іван 11-А ІІ Дробот І.Л.
6. Гвоздецький Дмитро 10-А ІІ Дробот І.Л.
7. Дудук Євген 9-А ІІ Дробот І.Л.
8. Завгородня Анна 9-А ІІ Дробот І.Л.
9. Мішкін Ілля 8-А ІІ Дробот І.Л.
10. Острівний Денис 8-А ІІ Дробот І.Л.
11. Великих Олексій 8-А ІІ Дробот І.Л.
12. Коржова Єлизавета 8-А ІІ Дробот І.Л.
13. Горпинко Олексій 11-А ІІІ Дробот І.Л.
14. Мельниченко Кирило 11-А ІІІ Дробот І.Л.
15. Яворський Вадим 10-А ІІІ Дробот І.Л.
16. Бовдур Антон 9-А ІІІ Дробот І.Л.
17. Лига Віталій 9-А ІІІ Дробот І.Л.
18. Петров Нікіта 8-Б ІІІ Дробот І.Л.
19. Скороход Михайло 8-А ІІІ Дробот І.Л.
20. Карпенко Юлія 8-А ІІІ Дробот І.Л.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Куркула Іван 11-А І Халізова Л.І.
2. Кудлай Олександра 10-А І Халізова Л.І.
3. Урсатий Олександр 10-А І Халізова Л.І.
4. Голяткін Андрій 8-Г І Сторчова Н.І.
5. Мельниченко Кирило 11-А ІІ Халізова Л.І.
6. Чижик Єлизавета 10-А ІІ Халізова Л.І.
7. Осетров Антон 9-А ІІ Яготіна З.О.
8. Москаленко Роман 8-А ІІ Сторчова Н.І.
9. Колесник Артем 7-А ІІ Чижик О.В.
10. Горпинко Олексій 11-А ІІІ Халізова Л.І.
11. Бовдур Антон 9-А ІІІ Яготіна З.О.
12. Завгородня Анна 9-А ІІІ Яготіна З.О.
13. Саєнко Катерина 8-А ІІІ Сторчова Н.І.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце ПІБ учителя
1. Пащенко Єлизавета 11-А І Піскова С.В
2. Гачик Юлія 11-А І Піскова С.В
3. Чижик Єлизавета 10-А І Піскова С.В
4. Садівська Дар’я 11-А ІІ Піскова С.В
5. Морозов Максим 11-А ІІ Піскова С.В
6. Кругляк Самуїл 10-Г ІІ Піскова С.В
7. Бовдур Антон 9-А ІІ Піскова С.В
8. Біла Анна 9-А ІІ Піскова С.В
9. Рябоконь Анастасія 9-А ІІ Піскова С.В
10. Бойко Галина 11-В ІІ
11. Шульга Анастасія 10-Б ІІІ Шульга Р.Ю.
12. Муха Анна 8-Б ІІІ Шульга Р.Ю.
13. Телеуца Валентина 11-Б ІІІ
14. Топчій Марина 11-В ІІІ
15. Мацкевич Катерина 9-В ІІІ Аннікова О.М.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Литвиненко Олександр 11-А ІІІ Іваненко О.П.
2. Чижик Єлизавета 10-А ІІІ Чижик О.В.
3. Лоточинська Марина 8-Б ІІІ Іваненко О.П..

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Москаленко Роман 8-А І Ляшенко Г.І.
2. Осетров Антон 9-А ІІ Ляшенко Г.І.
3. Павленко Роман 11-Б ІІ Ляшенко Г.І.
4. Мельниченко Кирило 11-А ІІ Ляшенко Г.І.
5. Стрільцова Аліна 10-А ІІІ Ляшенко Г.І.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Мельниченко Кирило 11-А І Халізова Л.І.
2. Куркула Іван 11-А ІІ Халізова Л.І.
3. Горпинко Олексій 11-А ІІ Халізова Л.І.
4. Осетров Антон 9-А ІІІ Яготіна З.О.
5. Саєнко Катерина 8-А ІІІ Сторчова Н.І.

Переможці ІІ етапу Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Чижик Єлизавета 10-А І Кукуруза Г.В.
2. Сайко Анастасія 10-А І Кукуруза Г.В.
3. Єфімова Вікторія 10-А ІІ Кукуруза Г.В.
4. МайороваАнастасія 8-Г ІІ Тульчевська О.М.
5. Майстренко Даріна 8-В ІІ Пашко Т.Л.
6. Монастирська Владислава 7-БВ ІІ Кукуруза Г.В.
7. Шарков Георгій 9-Б ІІІ Корнєєва Л.М.
8. Саталкіна Ірина 9-Б ІІІ Кукуруза Г.В.
9. Грабик Вікторія 7-БВ ІІІ Кукуруза Г.В.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Чижик Єлизавета 10-А ІІІ Філіп І.В.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Литвиненко Олександр 11-А,Г ІІІ Бердник Н.О.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Чижик Єлизавета 10-А ІІІ Кукуруза Г.В.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії!

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Стрільцова Аліна 10-А ІІ Ляшенко Г.І.
2. Павленко Роман 11-Б ІІ Ляшенко Г.І.
Кiлькiсть переглядiв: 87

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930