• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

«Світлий геній школи Павлиша»

У рамках обласної програми підготовки до 100-річного ювілею від дня народження видатного педагога-земляка Василя Сухомлинського в шкільній бібліотеці нашого закладу діє книжкова виставка «Хай оживає істина проста – людина починається з добра».

/Files/images/IMG_8243.jpgІдеї визначного українця продовжують хвилювати освітянську спільноту не лише в нашій державі, а й далеко за її межами. Адже в його спадщині є не тільки орієнтир для розвитку особистості, а й одвічні цінності, які закликають педагогів любити та поважати дитину. А оскільки науковці усього світу та вчителі намагаються сьогодні використовувати у своїй роботі з дітьми творчі напрацювання Василя Сухомлинського, така постійно діюча книжкова виставка в бібліотеці стане в нагоді.

Виставка складається з трьох розділів: «Батьківська педагогіка», «Серце віддаю дітям» та «Казкотерапія В. Сухомлинського». У розділі «Батьківська педагогіка» представлена література, яка пов’язана з життєвим шляхом педагога. Поринути у творчу спадщину В. Сухомлинського користувачам допоможуть матеріали, представлені в розділі «Серце віддаю дітям». А бачити красу природи, рости добрими та сміливими людьми навчать книги розділу «Казкотерапія В. Сухомлинського».

Флешмоб «Читаємо В. О. Сухомлинського

У рамках обласної програми підготовки до 100-річного ювілею від дня народження видатного педагога-земляка Василя Сухомлинського вчителі нашого закладу долучилися до флешмобу «Читаємо Сухомлинського», мета якого – вшанування пам’яті українського педагога-гуманіста, дослідження його творчих ідей та літературної спадщини, бо його ідеї та поради завжди корисні та актуальні.

/Files/images/2017-12-11_19.39.06.jpg/Files/images/2017-12-11_19.39.44.jpg

Читаємо Сухомлинського разом з учнями 5- Б класу казку «Бо я - людина». У цьому творі Василь Сухомлинський вчить дітей не бути байдужими до інших, любити й поважати ближніх своїх.

/Files/images/2017-12-12_20.08.26.jpg/Files/images/2017-12-12_20.10.50.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1330

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.